ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت هولدینگ لانگ سان، به عنوان یکی از بزرگترین صادر کنندگان و تولیدکنندگان در چین خود را در میان برخی از بهترین تولیدکنندگان بسته بندی در چین و به عنوان بزرگترین توزیع کننده در این زمینه مطرح نموده است. تا به حال، ما محصولات خود را به ایتالیا، فرانسه، آلمان، یونان، سوئد، هلند، ترکیه، بنگلادش، آفریقای جنوبی، آمریکا، برزیل و غیره صادر کرده ایم.
UJOY از مدت سی سالہ تولید کننده پیشرو برای لوازم جانبی مد بودہ است۔ UJOY میراث محصول خود را در سال 1983 توسط DAILI دریافت می کند. ما طراحی، توسعه و تولید لوازم جانبی مد با کیفیت بالا در چین می کنیم، ما دو شاخه داریم که در ونژو و شانگهای واقع ھستند. UJOY گروه نوجوانان مستعد دارد کہ در طراحی لوازم جانبی شیک ماھر ھستند۔ این محصولات در بسیاری از کشورها معروف هستند..محصولات ما عبارت اند از دستبندها، کراوات میله، کلید های زنجیره ای، النگو، پین مو، جعبه های هدیه و غیره۔UJOY ھمراھی خاصی دارد کہ بہ ھمکارانش شاد می کند۔با UJOY باقی بمانید و لذت ببرید. "

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین