ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت ما عمدتا لوله PPR، اتصالات لوله PPR، قالب پلاستیکی، اتصالات برنجی و اتصالات PP / PE سریع تولید می کند. این شرکت همچنین می تواند انواع قالب های پلاستیکی و محصولات را بر اساست تقاضای مشتری تهیه کند.
شرکت TOPELE ENTERPRISE (با مسئولیت محدود) در سال 2008 تاسیس شد و هدف اصلی آن ارائه طیف کامل کاندوئیتهای الکتریکی و لوازم جانبی برای رفع نیازهای صنعتی و تجاری تحت نام TOPELE در سراسر جهان می باشد. تضمین کیفیت سیاست TOPELE به طور مداوم در راستای سرمایه گذاری در عرضه منابع جدید است تا کیفیت برتر محصول و صداقت کامل را فراهم نماید. برنامه تضمین کیفیت ما این تضمین را می دهد که تمام محصولات به طور مداوم با استانداردها مطابقت داشته باشند، از زمان تهیه مواد تا زمانی که در انتظار تحویل در انبارهای ما است. اکثر محصولات ما توسط شرکتهای ثالث مورد آزمایش قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که تمامی مشخصات دقیقا برآورده می شود. خدمات عالی به مشتریTOPELE همیشه تحویل به موقع را برای برآورده ساختن نیازهای پویای یک پروژه مد نظر قرار می دهد. از زمان گرفتن سفارش تا زمان تحویل، اطمینان می دهیم که تمام محصولات به موقع برای مشتریان محترم ارسال می شوند. خدمات پیش و پس از فروش برای ما مهم است و به طور مداوم سرلوحه کارکنان ما می باشد. همه پرسنل TOPELE به خوبی مجهز شده و شناخت عمیقی از محصول دارند و در زمینه بازاریابی و فروش محصولات آموزش دیده اند. در نهایت، تمامی درخواستها برای ما مهم است، مهم نیست که چه حجمی داشته و در چه مقیاسی هستند.
ما یک کارخانه در Foshan، چین هستیم، و ما همچنان به مشتریانمان برای تامین بهترین محصولات و قیمت، درساختمان و مواد تزئینی کمک می کنیم. عرضه کننده بسیاری از بازارهای در ترکیه، اسرائیل، اردن، و برخی از کشورهای اروپایی ھستیم. بر ارائه بهترین خدمات برای کنترل کیفیت، تامین محصولات جدید و قیمت مناسب متکی ھست
ما از سال 1997 فویل آلومینیوم، ورق، فویل، دایره، و نوار تولید می کنیم. محصولات ما به اروپا، خاورمیانه، و آمریکا صادر می شود! ما می توانیم با ضخامت فرم 0.0065mm تا 100mm، و با حداکثر عرض 2000mm تولید کنیم.
شرکت صنعتی Huangshan Xinbetle، در سال 2003 تاسیس شد و در شهر هوانگهان، استان آنهویی واقع است و از موقعیت جغرافیایی و حمل و نقل مناسبی برخوردار می باشد. شرکت ما یک تولید کننده حرفه ای با توانایی تحقیق و توسعه و امکانات پیشرفته در زمینه سخت افزار و ابزار ساخت و ساز در بازار ساختمان است. محصولات اصلی ما عبارتند از: پانل های دسترسی، پایه نگهدارنده تلویزیون، دریچه سقفی، تراک انعطاف پذیر، قطعات پرسکاری، لیفتر دیوار کاذب، چرخ دستی و غیره.با چندین سال توسعه ، شرکت ما شهرت عالی در اروپا، امریکا، خاورمیانه، استرالیا و غیره کسب کرده است. به عنوان یک تولید کننده حرفه ای، همیشه روند بازار را مد نظر داریم، اطلاعات بازار را به طور دقیق تجزیه و تحلیل می کنیم تا ما را به تولید محصولات جدید و رفع نیازهای مشتریان رهنمون سازد. علاوه بر این، همیشه بر کنترل کیفیت تمرکز داشته و سیستم دقیق QC را برای اطمینان از کیفیت اجرا می کنیم.مقدم شما را از سراسر جهان گرامی می داریم، لطفاً برای بحث در مورد همکاری های متقابل با ما تماس بگیرید. ما به دنبال ایجاد روابط خوب با مشتریان از سراسر جهان هستیم.
شرکت Hebei Huan Yu Metal Products با مسئولیت محدود تولیدکنندە ی حرفه ای از مش سیم فولاد ضد زنگ و صنعتی سیم پارچه برای فیلتراسیون خوب و استفاده از سیلندر است. ما میدان باز ورق صاف، باز کردن مربع طناب بافت، هل هلت بافتن، طلا دوزی طلایی، برخی از انواع بافته های خاص، باز کردن مربع مش سیم مش، هل هلتز پارچه طلا بافته، حلقه هل هلند طناب سیم، معکوس طلای بافته طلایی، پنج -ھدل پارچه بافته شده از نایلون، پارچه بافندگی بافته شده از فولاد ضد زنگ، سیم گالوانیزه ارائە می کنیم. دیافراگم سیم مش از 5.00 تا 0.028 میلی متر (معادل 1mesh در اینچ تا 500mesh در اینچ)، همچنین 3.5mm تا 5mm (پارچه فیلتر 28 # تا 1250 # استاندارد ملی حرفه ای چین).ما مش سیم بافتە شدە و سیم فیلتر را به طورعمده در سیم فولادی ضد زنگ و دیگر مواد فلزی از جمله برنج، فسفر برنز، نیکل، فولاد ملایم تولید می کنیم.
مشاهده تمام غرفه داران

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین