ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت Zhejiang Skydragon Arts & Crafts CO, LTD در سال 1992 تاسیس شد و این شرکت از نوع شرکت های متعلق به افراد خارجی است. ما با تولید و نوآوری مستمر به عرضه چندین محصول مختلف می پردازیم و با بهره گیری از مواد اولیه‌ی داخلی، انواع میز و صندلی کودک، صندلی چوبی، تخت خواب کودک، صندلی برای پشت میز و غیره را تولید می کنیم. محصولات ما به دلیل اقبال عمومی، کیفیت برتر و قیمت پایین در بازارهای داخلی و خارجی محبوبیت بسیار زیادی دارند. شرکت ما برای دستیابی به پیشرفت و توسعه‌ی مستمر همواره به اصولی همچون "تولید محصولاتی با کیفیت، پایبندی به صداقت، رعایت اخلاقیات و اعتماد سازی" پایبند بوده است. ما مفتخر به دعوت از دوستانمان در سراسر جهان برای نوآوری، رشد و توسعه و شکوفایی با یکدیگر و در کنار یکدیگر هستیم. ما صمیمانه از میهمانان داخلی و خارجی مان برای مشورت و مذاکره استقبال می کنیم. علاوه بر این ما از جمله شرکت هایی هستیم که تجهیزات اصلی این حوزه را تولید می کنند. برندهایی همچون Disney، Kitty و Doraemon برای تولید چنین قطعاتی نیاز به اخذ مجوز دارند در حالیکه شرکت ما مجاز به تولید این تجهیزات است.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین