ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت تولیدی مبلمانHaining High Point با مسئولیت محدود در محل اتصال شانگهای و هانگژو، در کنار رودخانه Qiantangjiang واقع است. تولید این شرکت در سال 2005 آغاز شد، مساحت کارخانه 120 هزار متر مربع بوده و 1200 نفر پرسنل حرفه ای دارد و پیشرفت سریعی در این سالها داشته است. کارخانه دارای تجهیزات درجه یک بوده و یک کارخانه تولیدی بزرگ با تولید انبوه می باشد. شرکت تولیدی مبلمانHaining High Point به طور عمده در تولید مبلمان منزل و مبلمان فضای باز تخصص دارد. محصولات این شرکت به سراسر جهان صادر می شود و شهرت خوبی در این صنعت کسب کرده است. علاوه بر این، شرکت دارای بخش مستقل تحقیق و توسعه می باشد که می تواند محصولات را همگام با روند بین المللی طراحی کند.
شرکت گروه جهانی کو وین یک تولیدکنندۀ تخصصی است که در زمینۀ توسعۀ محصولات تفریحی فضای باز، محصولات باغی و غیره فعالیت دارد و در سال 2008 تاسیس شده است. ما بیش از 10 سال تجربۀ صادرات داریم. ما به عنوان یک شرکت تجاری سیستم متمرکزی برای پیشبرد روند فروش شما در راحت ترین شکل ممکن طراحی نموده ایم. ما با داشتن روابط خوب با بیش از 300 کارخانۀ شریک، از انتخاب و ظرفیتی که شما به آن نیاز دارید برخوردار شده ایم. ما در وبسایت خود بیش از 1000 قلم از محصولات برای فروش داریم که از محصولات تفریحی فضای باز، اقلام باغ و باغبانی، و محصولات خانگی تا طیفی گسترده از ابزارآلات تعمیرات خانگی را شامل می شود. بنابراین ما دقیقاً همان شریکی هستیم که شما به آن نیاز دارید و با جستجوی ما از جستجوی سایر رقبا بی نیاز خواهید شد. .

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین