ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت Jiangyin Jiangdong Nanhua با مسئولیت محدود، تولید کننده حرفه ای چرم پی وی سی می باشد. شرکت ما در سال 2001 تاسیس شده و در شهر Jiangyin استان جیانگ سو واقع شده است، که یکی از بزرگترین مراکز چرم پی وی سی در چین می باشد. تخصص ما تولید چرم پی وی سی مبلی، چرم خودرو، چرم کیف و غیره می باشد. محصولات ما به خوبی در بازارهای داخلی و خارج از کشور به فروش می رسد و موجب جلب رضایت مشتریان شده است. علاوه بر این، حجم کل فروش سالانه ما به 1 میلیون دلار می رسد. کارخانه ما 3000 متر مربع مساحت دارد. ما از مواد خام با کیفیت بالا، تجهیزات پیشرفته تولید و اعضای فنی حرفه ای استفاده می کنیم. بنابراین می توانیم محصولات با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه کنیم و به طور کامل رضایت آنها را بدست آوریم. ما به شدت بر این باوریم که کیفیت باعث ادامه حیات شرکت می شود و اصرار داریم که همیشه کیفیت محصولات و خدمات خود را بهبود ببخشیم. ما به دنبال نوآوری و یکپارچگی بوده و منتظر بازدید و همکاری با شما هستیم.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین