ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت گروه جهانی کو وین یک تولیدکنندۀ تخصصی است که در زمینۀ توسعۀ محصولات تفریحی فضای باز، محصولات باغی و غیره فعالیت دارد و در سال 2008 تاسیس شده است. ما بیش از 10 سال تجربۀ صادرات داریم. ما به عنوان یک شرکت تجاری سیستم متمرکزی برای پیشبرد روند فروش شما در راحت ترین شکل ممکن طراحی نموده ایم. ما با داشتن روابط خوب با بیش از 300 کارخانۀ شریک، از انتخاب و ظرفیتی که شما به آن نیاز دارید برخوردار شده ایم. ما در وبسایت خود بیش از 1000 قلم از محصولات برای فروش داریم که از محصولات تفریحی فضای باز، اقلام باغ و باغبانی، و محصولات خانگی تا طیفی گسترده از ابزارآلات تعمیرات خانگی را شامل می شود. بنابراین ما دقیقاً همان شریکی هستیم که شما به آن نیاز دارید و با جستجوی ما از جستجوی سایر رقبا بی نیاز خواهید شد. .
شرکت وسایل گردشگری Shaoxing Shenzhou در سال 2014 تأسیس شد و قبلاً در زمینه تولید پارچه های صنعتی برای تجهیزات فضای باز به مدت 20 سال فعال بود و در حال حاضر تولید کننده حرفه ای چادر مسافرتی، کیسه خواب، زیرانداز پیک نیک، تخت آویز و وسایل بیرون از منزل می باشد. شرکت ما گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2008، گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001: 2004 ، گواهینامه BSCI و غیره را کسب کرده است. "روند زندگی سبز و سلامت "اصل کسب و کار ما است، ما به تیم طراحی حرفه ای، نیروی قوی فنی و تجهیزات پیشرفته تولید برای پاسخگویی به تقاضاهای مصرف کننده امروز دلگرم هستیم، و فلسفه شرکت" مدیریت یکپارچه و اولویت دادن به کیفیت "می باشد.موقعیت بازار ما برای گروه های مصرف کننده در زمینه های ورزشی، اوقات فراغت و گردشگری است، هدف ما تبدیل شدن به یک نام تجاری برجسته در خصوص محصولات فضای باز بوده و پایه های لازم برای ورود به بازار بین المللی را گذاشته ایم. در چنین دورانی که صداقت بسیار مطلوب است، شرکت ما " فرهنگ صداقت" را تحقق بخشیده و حرکت خود را بر مبنای ایجاد صداقت و احترام به مردم و برخورد صادقانه با جهان بنیان نهاده است. صداقت ما و اعتماد شما. ما به گرمی از مشتریان سراسر جهان برای همکاری و خرید استقبال می کنیم.
شرکت Lift Winch یک تولید کننده حرفه ای است که دارای خطوط تولید وینچ های الکتریکی، وینچ های دستی، بالابرهای جریان مستقیم و قطعات جانبی برای خودروهای آفرود می باشد. این شرکت بدلیل داشتن تجهیزات تولید پیشرفته، روش های تست پیچیده، پرسنل تحقیق و توسعه قوی و سیستم کنترل کیفیت کارآمد، توسط "مرکز آزمایشگاه قطعات خودرو" به عنوان کارخانه پایلوت در سطح استان برای آزمایش الکتریکی وینچ منصوب شده است. به علاوه، در حال حاضر گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001:2000 را کسب نموده، و تاییدیه SGS و Intertek را دریافت نموده است. در همین حال، ما چندین اختراع در زمینه فن آوری پیشرفته وینچ داریم.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین