ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

کارخانه ما به طور عمده در زمینه تحقیق و توسعه، و تولید انواع ظروف و بشقاب سرامیکی با کاربرد روزمره، ست چای خوری، لوازم حمام، و اقلام مختلف تزئینی منزل مانند گلدان سرامیکی، صندلی سه پایه، چراغ مطالعه و رومیزی و غیره فعال می باشد. همه محصولات 100٪ از سرامیک و مواد اولیه چینی به صورت محلی ساخته شده و در کوره با دمای بیش از 1300 درجه حرارت پخته می شوند. تمام انواع گلها و پرندگان با دست رنگ آمیزی می شوند. این وسایل برای دکوراسیون منزل و هتل بسیار مناسب هستند.
JH GLASS GROUP یکی از مهمترین تامین کنندگان شیشه و آینه در چین است.JH GLASS بهترین خدمات حرفه ای برای تهیه آینه آلومینیومی، آینه نقره ای، آینه ایمنی، آینه رنگی، آینه ی رهبری و آینه های ساخته شده با اشکال و طرح های مختلف را ارائه می دهد. همچنین شیشه های خرد شده، شیشه های خرد شده، شیشه های چند لایه، شیشه ای رنگی، شیشه الگوی شیشه ای، شیشه ای شیشه ای، شیشه مات و بسیاری از انواع دیگر ساخته شده است.JH GLASS دارای دو پایگاه تولیدی است، یکی در منطقه میانه چین و دیگری در منطقه شمال چین است. ما دارای پیشرفته ترین آینه نقره ای و خط تولید آینه های آلومینیومی، ماشین های خرد شده، دستگاه های خرد شده، دستگاه های برش شیشه ای و انواع مختلف ماشین آلات پردازش لبه هستند.ما کاملا درک می کنیم که بدون مشتریان ما یک کسب و کار نخواهیم بود. مهم نیست که چه مقدار و چه مقدار مورد نیاز شماست، ما بهترین کار را برای پاسخگویی به تقاضای شما انجام خواهیم داد. این به این معنی است که ما اطمینان می دهیم که ما با هر مشتری روبرو می شویم، همانطور که می خواهیم با خودمان رفتار کنیم.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین