ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

صنایع بسته بندی جین لانگ، یک شرکت پیشرو و مبتکر در صنعت بسته بندی با فضایی به وسعت 40000 متر مربع با بیش از 600 کارمند و دارای بیش از 400 ماشین دوزندگی مشغول به فعالیت می باشد. ما مفتخر به استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، فناوری های چاپ، و کارگران ماهر برای تولید انواع بسته بندی می باشیم.
ما شرکت Hangzhou Kangjie Nonwoven Products Co.,Ltd In Hangzhouدر چین هستیم که در تولید دستمال غیربافتنی به مدت13 فعالیت داریم. ظرفیت ما می تواند به بیش از 45*40 Hq در ماه برسد. کارخانه ما در شهر Lin An واقع شده است در ژیجیانگ چین نزدیک بندر شانگهای و نینگبو است و مساحتی معادل 5800متر مربع دارد. ما تیم متشکل از 7 بخش تولید، کنترلکیفیت، فروش، تحقیق، توسعه و غیره داریم. محصولاتاصلی ما دستمال های رول و کیسه ای غیر بافتنیدستمال های میکروفیبر، دستمال های ضد باکتری، دستمال گردگیر، دستمال ای غیر بافتنی پانچ شده با سوزن، زیر انداز اسپندبند، دستمال های غیر بافتنی اشباع شده در سایزهای مختلف، الگوهای چاپ و لوگو و غیره می باشد.
شرکت لاتکس جیانگ یین میااوجیه، تولیدکننده و صادرکنندۀ تخصصی دستکش های لاتکس برای 14 سال می باشد. این شرکت در نزدیکی بندر بین المللی جیانگ یین واقع شده است. موقعیت راهبردی مکانی ما خاطر ما را از تحویل به موقع هر سفارش مطمئن می سازد. این شرکت که در سال 2000 تاسیس شد، اکنون 850 کارمند شامل 30 تکنسین ارشد، و نیز فضای کاری کارخانه به وسعت 20000 متر مربع در اختیار دارد. ما خطوط تولیدی پیشرفته برای دستکش های خانگی و کاری با پوشش لاتکس در اختیار گرفته ایم. ظرفیت تولید سالانۀ ما به 72 میلیون جفت از دستکش های لاتکس بالغ می شود که 85 درصد از آن ها به کشورهای خارجی صادر شده و مورد استقبال خوب مشتریان داخلی و خارجی قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر سری از محصولات ما و یا برای سفارش محصولات مورد نیاز لطفا مستقیما با ما در ارتباط باشید. ما میدواریم به زودی سفارشات جزیی شما را دریافت نماییم و به دنبال فرصت همکاری با شما در آیندۀ نزدیک می باشیم.
ما شرکتی هستیم که به دلیل تحقیق و توسعه، طراحی، تولید و فروش به خود مباهات می کنیم. محصولات عمده ما عبارتند از کیسه توری از جنس PE، کیسه های بافته شده PP و توری سایه بان. این شرکت در 20 اکتبر سال 2009 با سرمایه ثبت شده بالغ بر 10 میلیون یوان تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت 40 هزار متر مربع مساحت داشته و بیش از 300 کارمند دارد.
شرکت تجاری نینگبو جیانگبی اوشن استار تامین کنندۀ تخصصی محصولات شیمیایی کاربردی روزمره و دارای تیم طراحی و تحقیق و توسعه می باشد. ما با احترام در انتظار همکاری با شما هستیم.
مشاهده تمام غرفه داران

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین