ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت تجهیزات ورزشیNantong Dorun با مسئولیت محدود در بندر Nantong در نزدیکی شانگهای قرار دارد و در سال 2007 تاسیس شد. این شرکت در طراحی، تولید و بازاریابی تجهیزات تناسب اندام و ورزشی متخصص است.
شرکت صنعت و تجارت Zhejiang Mondays با مسئولیت محدود، مباحث توسعه، تولید، فروش و خدمات کالاهای ورزشی و نیازهای روزانه را در هم ادغام است. شرکت ما در زمینه تولید انواع کفش اسکیت، اسکیت روی یخ، کفش فوتبال، اسکوتر، اسکیت بورد چوبی، سری زانوبند، سری کلاه کاسکت، ساک ورزشی و سایر محصولات ورزشی فعال می باشد. ما معتقدیم که ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت پایین مأموریت ما است و به مشتریان توجه می کنیم تا به رضایت مشتری دست پیدا کنیم. هدف ما این است که مفهوم سلامت را روزآمد کنیم و محصولات ورزش و سلامت را همراه با خدمات جامع به تمام مشتریان ارائه دهیم.
شرکت جادا فیتنس یک تولیدکنندۀ پیشرو و دارای محصولات مورد تایید و بسیار با کیفیت در زمینۀ تجهیزات فیتنس و بدنسازی مانند تردمیل و محصولات باشگاهی است. شرکت جادا با بهره گیری از طراحی طبیعی انسانی و کنترل کیفی سختگیرانه برای تولید محصولات مبتکرانه، با کیفیت هم آنگونه که مشتریان از ما انتظار دارند فعالیت می کند. محصولات مبتکرانه و با کیفیت جادا رشد انفجارگونه ای را در طی 12 سال تجربه کرده است. این شرکت با مدیریت خصوصی، رکوردی برای رشد ده برابری درآمد خود از سال 2003 به جای گذاشته است و در حال حاضر به توزیع در بسیاری از خرده فروشی های چین از جمله مترو مفتخر است. ما بهترین تامین کنندۀ شما برای خط محصولات بدنسازی می باشیم.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین