ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

Established in2000,Jiangsu Lansiyu Hometextile Co., LTD is a manufacturerspecialized in the research, development and production of hometextile. We are located in Nantong Jiangsu China, with convenient transportation access. All of our products comply with international quality standards and are greatly appreciated in a variety of different markets throughout the world. If you are interested in any of our products or would like to discuss a custom order, please feel free to contact us. We are looking forward to forming successful business relationships with new clients around the world in the near future.
ما شرکت صاحب کسب و کار تجاری صنعتی متمرکز واقع در تایژو ژژیانگ هستیم و در سال 2009 تاسیس و تا کنون مشغول به کار می باشیم. ما به شرکت خود و تعهد به خدمات مشتریان و محصولات شرکت خود بسیار مفتخریم. ما تولیدکنندۀ پادری، پادری و زیر اندازهای قابل سفارشی سازی با لوگوی مشتری، زیراندازهای آنتی استاتیک، پادری های ورودی، پادری های خوشامدگویی، زیراندازهای استراحتی، زیاندازهای لاستیکی، زیراندازهای آشپزخانه، و زیراندازهای ایمنی استخر و حمام می باشیم. ما بر کسب و کار B2B و B2C متمرکزیم و به صورت اختصاصی بر کسب و کار آنلاین و کانال های فروش مستقیم تمرکز داریم.
شرکت تجاری Nantong A & C ، با حق صادرات و صادرات عملی و متخصص در تجارت بین المللی و تولید در سال 1998 تاسیس شد.این شرکت در منطقه توسعه اقتصادی و اقتصادی Nantong Chongchun با یکی از هشت تپه زیبا در چین واقع شده است. عمده محصولات ما عبارتند از: لباس بافتنی، انواع کپ و کلاه، دستکش زنانه و مردانه، روسری و نیز منسوجات خانگی که همگی در آسیا، امریکا و اروپا و غیره مورد استقبال واقع شده اند. ما از همه دوستان در داخل و در خارج از کشور برای بازدید از شرکت و مذاکرات تجاری استقبال می کنیم.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین