ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت Hu Yidao Industrial با مسئولیت محدود، یک کارخانه تولید کننده حرفه ای تیغهای اصلاح است. محصولاتاصلی ما عبارتند از تیغ یکبار مصرف ، صورت تراش بی خطر، تیغهای قابل تعویض، تیغه دو لبه و محصولات مرتبط با اصلاح. سطح مکانیزاسیون ما بالا بوده و تکنولوژی و تجهیزات مدرنی در اختیار داریم. به منظور پاسخگویی به تقاضای بازار، همیشه به دنبال نوآوری در محصولات هستیم. محصولات ما به اروپا، امریکا، آمریکای جنوبی، خاورمیانه، آفریقا و غیره صادر می شود.
Dongguan Chuangji Rong پلیمر مواد شرکت محدود، تولید کننده اسفنج حرفه ای آرایش. از تولید به بسته بندی، ما به شما یک طرح نصب کامل را ارائه می دهیم. تیم ما مدت 3 سال است کە از بسیاری از مارک های بین المللی پشتیبانی می کند. تیم ما بهترین کیفیت و خدمات را تضمین می کند. دو کارخانه ما به ترتیب در شنژن و دانگوان هستند. این باعث می شود ما بتوانیم انعطاف پذیری بهره وری خود را کنترل کنیم.به غیر از این، تجربه ما، بیش از 5 سال، ما را به تکنیک برتر و توانا در تحقق نیازهای مشتریان مبدل کردە است. ما قادر به ارائه نظرات حرفه ای به هر مشتری منحصر به فرد هستیم. ما منتظر همکاری با شریک خلاق و بلند پروازانه مانند شما هستیم!
RIWAY تولید کننده حرفه ای و صادر کننده دستمال مرطوب و خشک غیر بافته و حوله است. با ارائه راه حل های مختلف برای مشتریان، ما در هر دو بازار مصرف و صنعتی، محصولات خود را ارایه می کنیم. در حال حاضر محصولات ما طیف گسترده ای از دستمال مرطوب از جمله دستمال مرطوب بچه، دستمال مرطوب بهداشتی، لوازم آرایشی و بهداشتی دستمال مرطوب، دستمال مرطوب صنعتی، دستمال مرطوب نگهداری شخصی، دستمال مرطوب کننده خانگی، دستمال مرطوب حیوان خانگی و دستمال مرطوب ماشین را پوشش می دهد.. RIWAY نیز با تاییدیه ها و گواهینامه هایی مانند GMP Cosmetic، ISO9001، MSDS و تست محصولات توسط SGS مورد توجه قرار گرفته است.با سالها تجربه در تولید دستمال مرطوب خصوصی و مارک دار، RIWAY در حال حاضر با یک تیم حرفه ای با دانش عمیق از صنعت غیر بافته از مواد خام، ماشین آلات به محصولات نهایی مشغول به کار است. ما بر این باوریم که ما همیشه باید برای پاسخگویی به نیازهای مشتریانمان تلاش کنیم و ارزش بیشتری برای افزایش مشتریان خود داشته باشیم. با اعتقاد بر این، ما شهرت خوبی از مشتریان و شرکایمان در سراسر جهان به دست آورده ایم. امروزه، با یکپارچه سازی R & D قوی، خط تولید پیشرفته و خدمات بازاریابی پیشرفته، ما قادر به همکاری با مشتریانمان هستیم تا محصولات جدیدی با ویژگی های جدید مانند مواد مصنوعی / طبیعی و طرح های بسته بندی سفارشی و غیره ارایه کنیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم که با شما همکاری کنیم تا خدمات مقرون به صرفه، پشتیبانی و مشارکتی را که برای سازماندهی ما برای رسیدن به موفقیت در اهداف کسب و کار به ما کمک می کند و همچنین به ما در کنار شما به عنوان رهبران صنایع دستمال مرطوب کمک خواهد کرد ارایه نماییم.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین