ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

رنا پت در سال 2008 تاسیس شد. ما محصولات مربوط به حیوان خانگی را تولید میکنیم. ظرفیت 60X40Hqدر هر ماه است. کارخانه ما دارای مجوز از BSCI و Sedexاست. Lidl، Aldi و Biedronka مشتریان اصلی ما هستند.
شرکت محصولات هانگژو تیان یوآن با بیش از 20 سال سابقۀ توسعه دارای 860 کارگر و 80000 متر مربع فضای تولید می باشد. دو کارخانۀ متعلق به این شرکت عمدتاً به تولید تخت خواب و بالش حیوانات خانگی، خانه و اسباب بازی حیوانات خانگی، لباس سگ، و درختچۀ بازی گربه اقدام می نماید. ما همچنین در حدود 100 تامین کنندۀ محصولات حیوانات خانگی با روابط قوی در اختیار داریم که محصولاتی چون قلاده، ظرف غذا و زیر انداز، وسایل آرایش، اسباب بازی سگ، و غیره تولید می کنند. شرکت ما تقریباً مناسب ترین قیمت ها را با کیفیت بسیار خوب عرضه می کند که می تواند به شما در صرفه جویی زمان برای جستجوی محصولات کمک نماید. ظرفیت تولید ماهانۀ ما به حدود 200 کانتینر 40 فوت می رسد که ما تحویل سریع و به موقع آن را ضمانت می کنیم.
شرکت واردات و صادرات Anhui Leeang با مسئولیت محدود، تولید کننده حرفه ای انواع عروسکهای مخملی و پشمالو با تیراژ بالاست. شرکت قبلی ما با نام شرکت اسباب بازی Tianchang Fuda با مسئولیت محدود در سال 2004 تاسیس شد. ما چندین سال سابقه در صنعت تولید اقلام مخملی داریم. محصولات اصلی ما عبارتند از اسباب بازی های پشمالو ، کوله پشتی، جاکلیدی، کوسن، اسباب بازی بچگانه و غیره. کارخانه ما در نزدیکی نانجینگ و شانگهای واقع شده است، و از حمل و نقل آبی، زمینی و هوایی مناسب بهره مند هستیم.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین