ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

"Hangzhou Veryeasy Import & Export Co.Ltd" یک شرکت معروف تجاری در استان ژجیانگ است که در سال 2006 تاسیس شدمکان: Hangzhou، ژجیانگ15 کیلومتر از فرودگاه بین المللی Xiaoshan و 16 کیلومتر فاصله از ایستگاه قطار شرق Hangzhou، که تقریبا یک ساعت طول می کشد تا 200 کیلومتری آن از بندر شانگهای و نینگبو عبور کند و این امکان را برای انتقال کالا به انبار حمل و نقل فراهم می کند.دسته بندی محصولات:بالن، چکمه، چکمه های مد، کفش تخت پارچه ای، چکمه بارانی، دمپایی لا انگشتی، دمپایی، کفش کتانی و غیرهنقطه رقابت ما:شرایط جغرافیایی سودآورحمل و نقل راحتتیم های اختصاصیمنابع اطلاعات فراوانکارخانه های ما بیش از ده سال پیش تاسیس شده است"
در شهر ونزئو، حمل و نقل بسیار راحت است، که در نزدیکی فرودگاه و ترمینال دریا قرار دارد. محصول اصلی چکمه های زنانه است. محصولات ما به طور عمده به انگلستان، فرانسه، آلمان، ایالات متحده آمریکا، آمریکای جنوبی فروخته می شود. ... .. ما برای شرکت های پریمارک/نیولوک/آسوز حساب رسی داریم. در کارخانه ما حدود 500 کارگر، کار می کنند. بیش از ده سال تجربه تولید باعث شده است که ما بهترین محصولات را ارائه دهیم. کفش های خوب همواره فلسفه ما بوده است، یک خوش آمد گوئی گرم به مشتریان و دوستانی که با ما همکاری دارند!
گروه Holdsun در شهر Shshi واقع است و در زمینه های مختلف از قبیل کفش، زیره کفش، واردات و صادرات، تولید انرژی، پارچه، حمل و نقل و املاک و مستغلات فعال می باشد. کارخانه تولید کفش Holdsun در Shshi در ژانویه 2009 سایت خود را به Yupu نقل مکان کرد. این کارخانه بیش از 45،000 مترمربع مساحت داشته و در نزدیکی Xueshang، Shangpu و کانال Shishi که مرکز تولید کفش است قرار دارد. این شرکت همچنین دارای یک ساختمان تولیدی جدید (63000 مترمربع) با اقامت کارکنان در محل کار است. 22 سال توسعه، ما را یک شرکت بسیار متخصص و با تجربه در این زمینه کرده است. Holdsun به همه کارکنان خود تضمین، انگیزه و الهام لازم برای کار در بالاترین سطح موفقیت خود ارائه می دهد. شرکت Holdsun افتخار دریافت جایزه "برند مشهور استان فوجیان" و عنوان "سلطان صنعت کفش چین" را دارد. ما تیمی از کارشناسان با تجربه در کسب و کار و تولید هستیم. شرکت HDS تولید کننده کفشهای متنوع با ساختار طراحی استوار اروپایی و آمریکایی است، که توسط یک تیم فنی پشتیبانی می شود و بسته ای کامل از مرحله طراحی مفهومی تا تولید را ارائه می دهد.
شرکت اھنویی تونگچینگ، دستگاہ پوشش کفش، در ۱۹۹۹ تاسیس شد، در شھر تونگچینگ واقع است کہ شھر معروف برای کیسہ سازی پلاستیکی در چین است۔ ما انواع مختلفی کالاھای پلاستیکی بشمول پوشش کفش کیسہ خرید را تامین کردہ ایم، ما ھمیشہ بہ سوی تولید کردم محصولات جدید برای مشتریان ما گامزن ھستیم۔ محصولات ما در بازار داخلی و ھم خارجی مصرف خوبی دارد۔
مواد مرتبط، کفش و صنعت پوشاک از محصولات نیمه‏تمام، محصولات تکمیل‏شده.
شرکت Senda shoe material Co., Ltd در سال 2001 بنیان گذار شده و کارخانجات آن در مساحتی بیش از 10 هزار متر مربع واقع شده اند. دفتر مرکزی این تشکیلات در شهری که در واقع ابتدای جاده ابریشم است یعنی Quanzhou و در منطقه Jinjiang قرار گرفته است.
مشاهده تمام غرفه داران

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین