ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

ما یکی از تامین کنندگان حرفه‌ای پارچه مبلمان و پرده هستیم.
شرکت شانگایی شیانگی، اختصاص در زمینه تولید مواد متنوع لباس و کاربردی دارد، ما یک شرکت فروش و تبلیغاتی ھستیم، از وقتکہ این کمپانی در سال 2009 تأسیس شد، ما اصرار داریم که با دانشکده های علمی و فن آوری معروف بر اساس مواد پیشرفته همکاری کنیم و به توسعه فیبرهای با عملکرد بالا و نوآوری سبز بپردازیم. .
شرکت نساجی Nanyang (با مسئولیت محدود) تولید کننده الیاف خام پلی استر و الیاف ریسیده پلی استر می باشد. ما می توانیم هر نوع فیبر و نخی را مشخصات و رنگ مورد نظر مشتریان تولید کنیم. ما تولید کننده منحصر به فرد الیاف پلی استر رنگی هستیم که کمترین نرخ گمرکی ضد دامپینگ (4.44٪) را در برابر الیاف خام پلی استر (>=3D) برای صادرات از چین به بازار ایالات متحده دارد. کیفیت کار ما عالی است. ما به دنبال ایجاد روابط بلند مدت و همکاری با شما هستیم. اگر در مورد محصولات یا شرکت ما سوالی دارید، لطفا بی درنگ با ما تماس بگیرید.
ما تولیدکننده ای واقع در هانگژو چین با 300 دستگاه بافندگی و 3 خط تولید ماشین پارچۀ پالتویی می باشیم که در سال 1998 تاسیس شد. محصولات اصلی شامل پارچۀ آکسفورد که برای لباس های کار مورد استفاده قرار می گیرد ، کیف و چادر خیمه می شود.
شرکت نساجی هانگژو هوآیه در شهر هانگژو استان ژژیانگ واقع است. این شهر 150 کیلومتر از شانگ های فاصله دارد. شرکت نساجی هانگژو هوآیه در سال 1987 تاسیس شد. پس از 10 سال تحول طاقت فرسا، این شرکت به مجموعۀ تجاری جامع که نساجی و گلدوزی را به صورت کلی با یکدیگر ترکیب نموده است تبدیل شد. از سال 1987 تا پایان 2003، تمرکز تجاری شرکت نساجی هانگژو هوآیه بر صنعت و فروش بافندگی نساجی بوده است. از دستگاه بافندگی ابتدایی تا دستگاه های پیشرفته، این شرکت در جستجوی مداوم ابداع و ابتکار بوده است. شرکت نساجی هانگژو هوآیه همواره گام به گام مراحل را طی نموده است و در سال 2014 بر روی بیش از 60 گروه دستگاه دوزندگی کوچک سرمایه گذاری نموده است. گروه شرکت سوئیس لسو و هزاران تن از کارگاه های تولیدی خط تجاری خاص می کوشند تا بهترین محصولات و خدمات کیفی را برای مشتریان قدیم و جدید ما فراهم کنند.
مشاهده تمام غرفه داران

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین