ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

این شرکت در سال 2002 تاسیس شد و مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع را شامل می شود. این شرکت عمدتا در پارچه های پوشاک، اقلام تزئینی، ملافه و سایر محصولات حرفه ای گلدوزی مشغول به فعالیت بوده است. این شرکت لباس توری، صنایع دستی گلدوزی، روسری دوزی، چتر دوزی، گلدوزی عروسی، ابریشم و سایر پارچه های گلدوزی دوزی شده با کیفیت بالا را تولید می کند. برای بیش از 30 کشور صادراتی، همیشه ارزش بیشتری برای مشتریان و بهبود تجربه خرید ایجاد کرده ایم. در حال حاضر، محصولات ما به بیش از 30 کشور صادر می شود که شناخته شده است.
Hangzhou Top Fiber Textile Co.، Ltd. یک شرکت کامل متشکل از صنعت، تجارت و سرمایه گذاری است. این شرکت در ژوئن 2011 تاسیس شد، واقع در منطقه ، Hangzhou شهرXiaoshan و استان ژجیانگ، که در وسط منطقه اقتصادی دلتا یانگ تسه است.حمل و نقل به این منطقه بسیارآسان است و تنها 25 کیلومتر دور از شهر Hangzhou و فرودگاه بین المللی Hangzhou Xiaoshan است. تنها دو ساعت فاصله تا بندر دریایی شانگهای Ningbo طول می کشد.برای تبدیل شدن به یک گروه معروف، ما به تجارت واردات و صادرات تکیه می کنیم، استعدادها و مشتریان را به عنوان موضوع اساسی در نظر می گیریم، استراتژی مدیریت برند و توسعه گروه را مد نظر داریم، تلاش برای مدیریت خوب داریم ، صداقت و اعتماد به عنوان یک اصل در نظر می گیریم و سعی در ایجاد یک برند مشهور داریم.
Zhengzhou Huade یکی از بزرگترین کارخانجات ماشین های فرش در چین است، که دارای بزرگترین حجم فروش تولید، بیشترین تولید خط، و گسترده ترین خط فروش و شبکه های خدمات است. طبق آمار، حجم فروش شرکت Huade بیشترین میزان این صنعت طی 16 سال اخیر از سال 1997 بودە. گروە فرش Huade در سال 1986 تاسیس شده است. امروزه Huade شرکت صنعتی فرش Zhengzhou Huade (عمدتا برای فرش طوفت / پرزدار و فرش چاپ شده)، شرکت فرش پکن شرکت فرش (عمدتا برای فرش بافته شده) و شرکت فرش شانگهای دالتون (عمدتا برای کاشی فرش) و دو شرکت سهامی دیگر است. یک سیستم جامع و کل فرایند را از مواد خام تا تولید نهایی تشکیل داده است. توزیع کارخانه معدن گونە کارگاه پرزدار کردن، کارگاه چاپی، کارگاه کاشی فرش، کارگاه روکش بافته، کارخانۀ چرخش، انبار، مرکز تحقیق و توسعه، خوابگاه، مرکز سرگرمی.
شرکت نساجی Fenglian یک سازنده حرفه‏ای منسوجات خانگی است که تجربه 10 ساله در این صنعت دارد. محصولات ما به غرب اروپا صادر می‏شوند.
ما در زمینۀ تولید و صادرات انواع محصولات ملافه و پر فعالیت می کنیم. همچنین انواع مختلف پوشش محصولات پنجره را به مشتریان خود از کشورهای مختلف ارائه می دهیم. محصولات عمده: پردۀ نورگیر، نورگیر کرکره ای، نورگیر راه راه، نورگیر شانگری لا، نورگیر لانه زنبوری، طناب (خط، رشته) نورگیر.
شرکت Weifang Yami Textile Co., Ltd. متخصص تولید انواع ست های تختخواب کودک، ست لحاف، ملافه، والان و نیمپرده، پیشبند بچه، لیف حمام، قنداق و حوله کلاهدار است. کارخانجات ما مطابق با گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، Bsci و Sedex هستند و همچنین توسط شرکت های Lifung، Cainz، Nitori و سایر مشتریانمان بازرسی و تایید شده اند.
مشاهده تمام غرفه داران

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین