ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت تکنولوژی الکترونیک SHENZHEN BROS با مسئولیت محدود در سال 2004 تأسیس شد و در شنژن چین واقع شده است، که از آب، زمین و حمل و نقل هوایی بهره مند می باشد. ما یک تولید کننده حرفه ای در مقیاس بزرگ در زمینه انواع اسپیکرهای بلوتوث، منابع تغذیه و لوازم جانبی تلفن همراه می باشیم. ما با توسعه و تولید هماهنگ هستیم و در عرضه محصولات خود به کشورهای مختلف در سراسر جهان تجربه زیادی داریم. اصول کار ما بر اساس قیمت معقول، زمان تولید کوتاه، خدمات پس از فروش رضایت بخش، پیشرفت متقابل و مزایای متقابل می باشد. امیدواریم که با مشتریانی که علاقمند به روابط با ما هستند همکاری کنیم.
شرکت Shenzhen FNLink با مسئولیت محدود در سال 2008 تاسیس شد و یک شرکت یکپارچه در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش ماژولهای WiFi ، تبلت، موبایل، دستگاه های پوشیدنی هوشمند، دستگاههای امنیتی با تکنولوژی اثر انگشت و دیگر محصولات الکترونیکی می باشد. FN-LINK بزرگترین ارائه دهنده ماژول وای فای Realtek در شنژن بوده و مشتریان این شرکت مارکهای تجاری مانند Huawei، ZTE و... می باشند. بخش محصولات ما ارتباط گسترده ای در سراسر جهان با مشتریان از طریق ارائه تجهیزات ورودی عمومی، پروژه های سفارشی سازی از ID MD تا طرحهای PCBA، و طراحی ابزار دارد. پشتیبانی یکپارچه ما مدت زمان تحقیق و توسعه را بسیار کوتاه می کند. در سال 2017، FN-Link رسما از یک پارک صنعتی خصوصی در استان هونان استفاده می کند که عصر جدیدی برای این شرکت می باشد.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین