ایران 2017

نمایشگاه بین المللی شهر-آفتاب 

۲۳ الی ۲۵ آذر

 

 

‫جستجوی غرفه داران و محصولات‬

قبل از نمایش، با غرفه داران ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید جلسه ای در سایت دارید با استفاده از پلت فرم چند زبانه با تامین کنندگان ارتباط بر قرار کنید وبازدید از نمایش خود را از طریق جلسات از پیش تنظیم شده معنی بهتری ببخشید

شرکت الکترونیک، آموزشی Zhejiang Bai Hui Electronics Co، مساحت 6000 متر مربع را پوشش می دهد، یکی شرکت های تولید کننده تجهیزات فنی حرفه ای در چین است. محصولات اصلی ما عبارتند از: دستگاه شمارش، شمارش معکوس چند ارز، دستگاه سنجش نقطه پولی، دستگاه تشخیص پول نقد، ابزار شناسایی RMB، تمایز کننده ارز خارجی، ارتباطات بین بانکی و دیگر محصولات ماشین آلات بانکی. محصولات این شرکت در بانک کشاورزی چین، بانک ساخت چین، بانک ارتباطات چین استفاده شده است. این شرکت دارای تجهیزات پیشرفته تولید و سیستم کنترل کیفیت در جهان است و دارای استعدادهایی با تکنولوژی بالا و تجارب غنی در صنعت است. این شرکت قابل اعتماد است و همیشه از مردم مراقبت می کند تا مشتریان خود را با محصولات با کیفیت بالا و خدمات متفکر، با برتری ستایش بخش مالی به دست بیاورند.

اتصال و پیوستن تجارت ایرانی با تامین کنندگان چینی

حضور بیش از ۹۰۰ شرکت چینی بزرگترین نمایشگاه تجاری چین در ایران

جلسه ای را از قبل با تامین کنندگان تنظیم کنید

میخواهید در نمایشگاه با تامین کنندگان چینی برای ارتباط بهتر و مذاکرات ملاقات داشته باشید٫ ما به شما پیشنهاد میکنیم که از قبل جلسه ای را تنظیم کنید. ابتدا به صورت انلاین ثبت نام کنید و به داشبورد O2O دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد که محصولات و تامین کنندگان را جستجو کنید و جلساتی را با تامین کنندگان مورد نظر خود در طول نمایشگاه تنظیم کنید.

بزرگترین نمایشگاه از برترین تولیدکنندگان چینی در ایران

برای اولین بار در ایران با بیش از ۹۰۰ غرفه‌‌دار

بزرگترین فرصت تجاری در ایران

نمایش محصولات، پیشنهادات ویژه و غیره

حضور بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده

خرید مستقیم از تولیدکنندگان

برنامه اشنایی با ترجمه رایگان

شرکا

برگزارکنندگان

  • ملاقات رو در رو با تامین کنندگان برتر

  • ملاقات با تامین کنندگان پیشتاز ماشین آلات

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین

  • کسب اطلاعات درباره تامین کنندگان آنلاین